Dekanica uručila zahvalnice umirovljenim profesorima

Objavljeno: 23.12.2021
Zahvalnica

U srijedu, 22. 12. 2021. dekanica, prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, uz prisustvo članova Uprave uručila je zahvalnice profesorima Fakulteta umirovljenima tijekom prošle godine.

Zahvalnice su primili: profesor emeritus Željko Hutinski, dugogodišnji istaknuti član Katedre za informacijske tehnologije i računarstvo i dekan Fakulteta u dva mandata te redoviti profesor Stjepan Dvorski, istaknuti član Katedre za gospodarstvo i prodekan Fakulteta u dva mandata. Obojici profesora zahvalni smo za predan znanstveni rad te nesebično dijeljenje znanja i iskustava generacijama uspješnih studenata. Ujedno, zahvalni smo im i kao iznimnim mentorima asistentima, sada već profesorima, koji nastavljaju njihovim putem.

Hvala profesorima što će i dalje svojim znanjem i iskustvom biti vezani uz FOI!