Asistent Boris Tomaš obranio je doktorski rad

Objavljeno: 21.11.2017

U petak 17. studenoga 2017. godine asistent Boris Tomaš obranio je doktorski rad pod naslovom MEDIUM ACCESS CONTROL PROTOCOL FOR VISIBLE LIGHT COMMUNICATION IN VEHICULAR COMMUNICATION NETWORKS /Protokol kontrole pristupa mediju za komunikaciju vidljivim svjetlom u prometnim komunikacijskim mrežama/, izrađen pod mentorstvom prof. dr. sc. Nevena Vrčeka i doc. dr. sc. Mate Bobana.

Boris Tomaš obranio je doktorski rad uz najvišu pohvalu summa cum laude pred povjerenstvom u sastavu:

1. Dr. sc. Dragutin Kermek, redoviti profesor na Fakultetu organizacije i informatike, predsjednik
  2. Dr. sc. Mario Cifrek, redoviti profesor na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, član
  3. Dr. sc. Ivan Magdalenić, docent na Fakultetu organizacije i informatike, član

Čestitke!