Akademski pjevački zbor FOI echo chorus traži nove članove

Studentice i studenti, Akademski pjevački zbor FOI-ja (echo chorus) vas poziva da se priključite zborskom pjevanju i postanete dio zbora! Više informacija u nastavku.

Akademski pjevački zbor nudi opuštenu raspjevanu atmosferu i druženja, miks zanimljivih ljudi, povremene nastupe i raznolik glazbeni repertoar (pop, gospel, klasika, jazz...).

Zainteresirani se mogu javiti na mail: zbor@foi.unizg.hr do ponedjeljka, 17. listopada 2022.

Za više informacija i upoznavanje s našim članovima priključite nam se na druženju u četvrtak, 13. listopada od 19 h u popularnoj "Rupi" (kafić Info Chill Zona u podrumu FOI 1). Ostale aktivnosti možete pogledati na našim društvenim mrežama: Facebook ili Instagram.

P.S. Glazbeno znanje nije preduvjet, a aktivne pjevače dočekat će i bodovi iz Tjelesne i zdravstvene kulture.