Natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba za studente s invaliditetom

Ovim putem obavještavamo vas da je Grad Zagreb objavio natječaje za pet vrsta stipendija za učenike i studente, među kojima je i Natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba za studente s invaliditetom koji su prvi put upisali prvu godinu studija za akademsku godinu 2023./2024. Rok za prijavu je 2. studenog 2023.

Međunarodna ljetna škola za studente u SAD-u

Drage studentice i studenti, partnersko Sveučilište University of Cincinnati, Ohio, SAD, poziva sve zainteresirane studentice i studente da se prijavite na međunarodni ljetni program ( srpanj 2023.). Rok za prijavu je 8. veljače 2023.

UNIQA osiguranje pokreće natječaj za stipendiranje učenika i studenata s invaliditetom

Poštovane studentice i studenti, UNIQA pokreće natječaj za stipendiranje učenika i studenata s invaliditetom. Tekst natječaja možete pročitati u nastavku.

Želite li steći iskustva međunarodne suradnje u SAD-u?

Pozivamo studentice i studente da se prijave na dodatni natječaj za sudjelovanje na 10. studentskom istraživačkom simpoziju o interkulturalnom učenju pod nazivom “Research Topics and Intercultural Learning in the International Context” u organizaciji FOI-ja i sveučilišta iz SAD-a. Simpozij se planira održati od 5. do 15. srpnja 2022. u SAD-u na Sveučilištu Cincinnati, Ohio i Carlow Sveučilištu u Pittsburghu. Više informacija u nastavku.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

HSM informatika - prijava za natječaj

Tvrtka HSM Informatika dodjeljuje dvije stipendije za mlade s invaliditetom. Više informacija pročitajte u nastavku.

MZO raspisalo natječaje za dodjelu stipendija

Ministarstva znanosti i obrazovanja raspisalo je natječaje za dodjelu državnih stipendija u akademskoj godini 2019./2020. Rok za prijavu je 4. studenog 2019. godine u 12:00 sati.

Prijavite se na natjecanje HACKATHRON i povećajte pristupačnost!

Cilj „Hackathona“ je razviti mobilnu aplikaciju koja će osobama s invaliditetom, građanima i posjetiteljima grada Zagreba pružiti potrebne informacije o pristupačnosti objekata od interesa na području našeg glavnog grada.