Prijavi se na nagradni natječaj 'Cybersecurity Awareness Competition'

U okviru projekta Erste Cyber Guardian Erste banka organizira nagradni natječaj Cybersecurity Awareness Competition za studente hrvatskih fakulteta. Studentice i studenti FOI-ja, ako sebe vidite kao zaštitnika digitalnog svijeta budućnosti, prijavite svoj case study u formi seminarskog rada na temu "Kao Cyber Guardian zaštiti budućnost digitalnog svijeta (pet savjeta za one koji ne znaju kako se zaštititi od budućih digitalnih prijetnji)". Projekt je sufinancirala Europska unija u sklopu programa Digitalna Europa, poziva za dodjelu bespovratnih sredstava – Jačanje kapaciteta sigurnosno-operativnih centara. Više detalja pronađite u nastavku.

Akademski pjevački zbor FOI-ja echo chorus traži nove članove

Studentice i studenti, Akademski pjevački zbor FOI-ja (echo chorus) vas poziva da se priključite zborskom pjevanju i postanete dio zbora! Više informacija u nastavku.

Poziv volonterima - akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Pozivamo sve volontere da se odazovu akciji dobrovoljnog darivanja krvi koje organizira Studenski zbor FOI u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI, Odjelom za transfuzijsku medicinu opće bolnice Varaždin i Gradskim uredom Crvenog križa Varaždin.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja 2023.

Na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, u srijedu i četvrtak 29. i 30. ožujka 2023. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

LUMEN Data Science natjecanje

U tijeku su prijave za LUMEN Data Science natjecanje. To je edukativno studentsko natjecanje u obradi i dubinskoj analizi velikih količina podataka i izradi Big Data rješenja. Studenti kroz svoja rješenja pronalaze korisno znanje i informacije iz velikih količina strukturiranih i nestrukturiranih podataka pritom koristeći različite statističke metode i tehnike strojnog učenja i umjetne inteligencije.

Početak prijava za projekt LUMEN Business studentske udruge eSTUDENT

LUMEN Business edukativno je natjecanje namijenjeno studentima/icama u rješavanju poslovnih slučajeva u Hrvatskoj i regiji. Cilj natjecanja je ostvarivanje suradnje između proaktivnih studenata/ica i poduzeća u izradi praktičnih rješenja. Studenti/ice na kreativan način samostalno razvijaju ideje i praktična rješenja na zadanu temu, te pokazuju svoje znanje i talent.

U tijeku je natjecanje '2, 1, 0 kodiraj!' na FOI-ju

Redakcija studentskog lista STAK Fakulteta organizacije i informatike već peti put zaredom provodi '2, 1, 0 kodiraj!' natjecanje. Radi se o natjecanju programerskog tipa na koje se mogu prijaviti svi studenti FOI-ja.

Akademski pjevački zbor FOI echo chorus traži nove članove

Natječaj Studentskoga zbora za sufinanciranje studentskih programa za 2022.

Skupština Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu je na svojoj 4. sjednici 25. ožujka 2022. donijela odluku da se raspisuje NATJEČAJ za sufinanciranje studentskih programa za kalendarsku 2022. godinu.

Stipendije za istraživački studij u Japanu

Vlada Japana raspisala je natječaj za dodjelu stipendija hrvatskim studentima u ak. godini 2020./21. za studije na japanskim sveučilištima i visokim školama. Stipendije su osigurane za dvogodišnje diplomske i poslijediplomske istraživačke studije. Rok za prijavu je 21. kolovoza 2020.