Poziv na dostavu ponuda za sanaciju krovišta Vile Oršić

Fakultet organizacije i informatike Varaždin objavljuje Poziv na dostavu ponuda za sanaciju krovišta Vile Oršić. Rok za dostavu ponuda je 27. listopada 2020. do 9:00 sati.

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin, raspisuje Natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta za područje tehničkih znanosti, polje računarstvo ili područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo. Natječaj je objavljen u NN 87/20 dana 29. srpnja 2020. godine.

30.07.2020, 14:11
Natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin, raspisuje Natječaj za izbor za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost – za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, na O_HAI4Games – Orkestracija hibridnih metoda umjetne inteligencije u računalnim igrama. Natječaj je objavljen u NN 87/20 dana 29. srpnja 2020. godine.

30.07.2020, 14:05

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin, raspisuje Natječaj za izbor jednog nastavnika u nastavno zvanje i radno mjesto predavača za područje prirodnih znanosti, polje matematika, za grupu predmeta povezanih sa statistikom na Katedri za kvantitativne metode. Natječaj je objavljen u NN 87/20 dana 29. srpnja 2020. godine.

30.07.2020, 13:51
Raspisan natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta iz područja društvenih znanosti

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin raspisuje natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili iz područja društvenih znanosti, polje ekonomija, na određeno vrijeme za razdoblje trajanja projekta “Razvoj inovativne platforme za digitalnu transformaciju poduzeća” - prema projektnoj prijavi „novozaposleni 1“(4.). Natječaj je objavljen u Narodnim novinama broj 24/2020 s datumom 4. ožujka 2020. godine. Prijave na natječaj primaju se u roku od 30 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.

05.03.2020, 13:24
Raspisan natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin raspisuje natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili za područje društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz poslovne procese i planiranje operacija na Vojnim studijima na Katedri za organizaciju (3.). Natječaj je objavljen u Narodnim novinama broj 24/2020 s datumom 4. ožujka 2020. godine. Prijave na natječaj primaju se u roku od 30 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.

05.03.2020, 13:21
Raspisan natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda za područje prirodnih znanosti

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin raspisuje natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda za područje prirodnih znanosti, polje matematika, za grupu predmeta vezanih uz matematiku na Katedri za kvantitativne metode (2.). Natječaj je objavljen u Narodnim novinama broj 24/2020 s datumom 4. ožujka 2020. godine. Prijave na natječaj primaju se u roku od 30 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.

05.03.2020, 13:11
Raspisan natječaj za izbor nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto docenta

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, Varaždin raspisuje natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz programiranje i algoritme na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti (1.). Natječaj je objavljen u Narodnim novinama broj 24/2020 s datumom 4. ožujka 2020. godine. Prijave na natječaj primaju se u roku od 30 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.

05.03.2020, 13:02