FOI dobio priznanje za najbolji virtualni štand na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Iako virtualno, Fakultet organizacije i informatike i ove je godine sudjelovao na Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koja se održavala od 19. do 21. studenoga 2020. godine. Bila je to 25. po redu Smotra Svučilišta u Zagrebu.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Dragi maturanti, dragi sadašnji i budući studenti Sveučišta u Zagrebu pozivamo vas na SMOTRU Sveučilišta u Zagrebu koja će se održati od 19. do 21. studenog 2020. godine! Kliknite na FOI u sklopu ovogodišnje VIRTUALNE Smotre, olakšajte si izbor studijskog programa za nastavak školovanja i saznajte zašto studenti FOI-ja pronalaze radna mjesta već za vrijeme studentskih dana.

Radionica "Razgovor za posao"

Ured za studente i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu organiziraju Online Radionicu: "Razgovor za posao". Radionica će se održati 10. listopada u 09:00 sati. Više pročitajte u nastavku.

07.10.2020, 15:00
Javni razgovor - Barbara Šlibar

Dana 26. listopada 2020. godine s početkom u 14:00 sati održat će se javni razgovor pristupnice Barbare Šlibar.

Javni razgovor - Darko Mihalić

Dana 20. listopada 2020. godine s početkom u 14:00 sati održat će se javni razgovor pristupnika Darka Mihalića.

Potpisan 1,3 mld kuna vrijedan ugovor na projektu e-Škole na kojem je FOI provedbeni partner

U Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu je u petak, 28. kolovoza 2020., potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za provedbu druge faze programa „e-Škole Razvoj sustava digitalno zrelih škola (II. faza)“. Opći cilj programa e-Škole pridonosi jačanju kapaciteta osnovnoškolskog i srednjoškolskog obrazovnog sustava s ciljem osposobljavanja učenika za tržište rada, daljnje školovanje i cjeloživotno učenje.

31.08.2020, 08:39
U potpunosti obnovljena zgrada u Habdelićevoj ulici

Nakon pet mjeseci intenzivnih radova na vanjskoj obnovi dijela povijesne zgrade FOI-ja u Habdelićevoj ulici u centru Varaždina, projekt je početkom kolovoza 2020. u potpunosti završen i zgrada je zasjala u novom ruhu. Maksimalno poštujući njen izvorni izgled, ova povijesna zgrada dobila je novu vizuru, a ujedno joj je i povećana energetska učinkovitost.

21.08.2020, 12:34
Online interaktivno predavanje "Ranjivost"

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Ured za studente organiziraju online interaktivno predavanje na temu "Ranjivost", koje će se održati u srijedu i četvrtak, 8. i 9. srpnja 2020. u 17:00 sati.

02.07.2020, 08:37
NAJAVA: Okrugli stol 'Umjetna inteligencija – percepcija i stvarnost'

Odbor za suradnju s gospodarstvom i regionalni razvoj Akademije tehničkih znanosti Hrvatske, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Inovacijskim centrom Nikola Tesla, organizira okrugli stol Umjetna inteligencija – percepcija i stvarnost. Održat će se u petak, 3. srpnja 2020. od 14:00 do 16:30 u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore na zagrebačkoj adresi Rooseveltov trg 2.

Nastupno predavanje – dr. sc. Mladen Konecki

Dana 30. travnja 2020. godine u sklopu redovite nastave na Fakultetu organizacije i informatike, preko sustava za nastavu na daljinu, s početkom u 09:00 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Mladena Koneckog na temu „Osnove izrade računalnih igara korištenjem HTML Canvasa i JavaScripta“.

23.04.2020, 09:26