Produljen rok na natječaju za upis na poslijediplomski doktorski studij

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.

Obavijest o neodržavanju nastave - otvorenje konferencije CECIIS 2019

Poštovane kolegice i kolege, na Fakultetu organizacije i informatike će se od srijede 2. listopada do petka, 4. listopada 2019. održavati 30. međunarodna znanstvena konferencija CECIIS - Central European Conference on Information and Intelligent Systems. Kako bi osigurali da svi zaposlenici, nastavnici i studenti Fakulteta mogu sudjelovati na svečanom obilježavaju tridesete godišnjice konferencije, u srijedu 2. listopada 2019. godine neće biti nastave na svim studijima, osim na stručnom studiju PITUP u svim centrima.

CECIIS 2019 - objavljen preliminarni program

Fakultet organizacije i informatike, kao organizator konferencije CECIIS 2019, predstavlja preliminarni program ovogodišnjeg izdanja s temom 'Digitalna transformacija – oblikovanje budućnosti'.