AZVO i FOI proveli istraživanje o zapošljivosti diplomiranih studenata u Hrvatskoj

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike provela je istraživanje o zapošljivosti diplomiranih studenata u Hrvatskoj. Rezultate istraživanja predstavile su dr. sc. Katarina Pažur Aničić i prof. dr. sc. Diana Šimić s Fakulteta organizacije i informatike, a objavljeni su u publikaciji pod nazivom Što nakon diplome?

04.12.2018, 11:38
Time 4 Science – Predavanje na temu “Social network analysis of large online gamified courses”

U sklopu projekta Time 4 Science u utorak, 03.07.2018. u 12:00 sati u Vijećnici Fakulteta, profesor Luis de Marcos Ortega održat će predavanje na temu "Social network analysis of large online gamified courses".

Održana 15. po redu radionica za doktorande

U petak 11. svibnja 2018. godine održana je petnaesta po redu radionica za doktorande.

Radionica za doktorande - Važnost bibliometrijskih analiza

U petak 11. svibnja 2018. godine održava se petnaesta po redu radionica za doktorande.

Time 4 Science - Predavanje na temu "Studenti s invaliditetom i o njima"

U sklopu projekta Time 4 Science predavanje će održati prof.dr.sc. Lelia Kiš-Glavaš na temu "Studenti s invaliditetom i o njima". Predavanje će se održati u utorak, 8.5.2018., u 10:30 sati u Vijećnici Fakulteta. Promijenili smo vrijeme zbog sjednice Vijeća koja će se održati u 12:00 sati.

Održana predavanja u okviru Time 4 Science projekta

U oviru Time 4 Science projekta u razdoblju od 7. do 14. veljače 2018. godine održana su tri predavanja.