Studenti FOI-ja prezentirali istraživanja na 10. Studentskom međunarodnom simpoziju u SAD-u

Ovogodišnji 10. Studentski međunarodni simpozij / 10th Student’s Symposium on Research and Intercultural Learning održan je od 5. do 14. srpnja 2022. na Sveučilištu Cincinnati u Ohiu i na Sveučilištu Carlow u Pittsburghu u Pensilvaniji. Ovaj projekt je Fakultet organizacije i informatike započeo 2010. godine i od tada se kontinuirano jednom do dva puta godišnje organiziraju mobilnosti hrvatskih studenata u SAD i američkih studenata u Hrvatsku.

Traže se Student Buddyiji za inozemne studente

Želiš steći međunarodna poznanstva i družiti se s mladim ljudima koji nisu iz Hrvatske? Rado pomažeš drugima kad si u prilici? Dobro bi ti došlo „brušenje“ engleskog jezika? Evo prilike! Prijavi se i postani Student Buddy inozemnim studentima koji dolaze na FOI na razmjenu.