Donacija Knjižnice FOI-ja Udruzi za zaštitu životinja „Spas“

Tokom ljetne stanke knjižničari Knjižnice FOI-ja nisu mirovali već su se, između ostalog bavili i humanitarnim radom. Posjetili su Udrugu za zaštitu životinja “Spas” u Varaždinu i donirali stare novine, deke i pokrivače za njihove štićenike. Životinjama u skloništu možete pomoći i Vi i to udomljavanjem jednog od 450 pasa, doniranjem ili kumstvom.  Adresa skloništa je Trg Pavla Štoosa 39, Varaždin. Više informacija o Udruzi i njihovim štićenicima možete pronaći na mrežnoj stranici Udruge.

Bogat program Festivala znanosti 2019. na FOI-ju

U organizaciji Tehničkog muzeja Nikola Tesla iz Zagreba, British Councila i hrvatskih sveučilišta, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i ove se godine u dvadesetak hrvatskih gradova održava 17. Festival znanosti. Svojim programom ovogodišnjem izdanju Festivala s temom "Boje" pridružio se i Fakultet organizacije i informatike.