Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Dragi maturanti, budući studenti Fakulteta organizacije i informatike, pozivamo vas na Smotru Sveučilišta 2018 koja će se održati od 22. do 24. studenoga 2018. godine u Studentskom centru, Savska 25 u Zagrebu.

Datumi i postupak upisa u 1. godinu studija FOI – jesenski upisni rok

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski i poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva, te stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

Datumi upisa u više godine studija

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski sustavi", "Poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomike poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.

Nova generacija studenata na Fakultetu organizacije i informatike

Dana 20. srpnja 2018.godine započeli su upisi na sveučilišne studijske programe Informacijski i poslovni sustavi (IPS) i Ekonomika poduzetništva (EP) na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, dok će se upisi u studijskim centrima Zaboku, Sisku i Križevcima na stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) održavati tijekom subote, 22. srpnja. U Varaždin, na FOI stigli su mladi iz cijele Hrvatske kako bi upisali prvu godinu studija i time službeno stekli status brucoša. Svi su oni svojim rezultatima na Državnoj maturi zadovoljili uvjete upisa i kao prvi izbor odabrali Fakultet organizacije i informatike.

20.07.2018, 15:09
Raspored upisa u ljetni semestar (ak. god. 2017./2018.)

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2017./2018.  za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.