U tijeku prijave za novi cilus Drone Pilot Akademije

Upisujemo drugu generaciju polaznika DRONE PILOT AKADEMIJE (DPA) koju FOI provodi u suradnji s Europskim Talent Centrom Hrvatska – Centrima izvrsnosti Varaždinske županije te uz potporu Hrvatske agencije za civilno zrakoplovstvo. Prijave su otvorene ovdje do 15. rujna 2022.

FOI razvio sveobuhvatnu online infrastrukturu za provođenje nastave i digitalizirano poslovanje

Zahvaljujući vlastitim resursima i vlastitoj ekspertizi, već dugi niz godina FOI radi na razvoju web servisa, aplikacija i sustava koji svakodnevno olakšavaju obrazovni proces studentima, nastavnicima i drugim djelatnicima stručnih službi Fakulteta. Ponajviše zahvaljujući vlastitoj organizacijskoj jedinici - Centru za razvoj programskih proizvoda (CZRPP), FOI je među prvim fakultetima u Hrvatskoj imao spreman kompletan sustav za prelazak na online nastavu, online upise, kao i druge servise koji olakšavaju proces obrazovanja u digitalnom okruženju.

04.03.2022, 12:05