Sve o upisima u novu akademsku godinu 2020./2021.

Poštovane studentice i studenti, u nastavku objavljujemo sve informacije o upisima na preddiplomske i diplomske studije te o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Upisi u više godine studija

U nastavku pročitajte više informacija i detaljnije upute o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike.

Upisi na preddiplomske studije - jesenski rok 2020.

Upisi u prvu godinu preddiplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku odvijat će se isključivo online. Preostale upisne kvote za upis na jesenskom roku objavljene su u sustavu Postani student. Prijave na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike obavljaju se putem spomenutog sustava, a više detalja pročitajte u nastavku.

Korisnička podrška za brucoše pri online upisima

Drage brucošice i brucoši, sutra 23. srpnja u 08:00 sati otvaramo online upise u prvu godinu preddiplomskih sveučilišnih studija (Informacijski i poslovni sustavi / Ekonomika poduzetništva / Primjena informacijske tehnologije u poslovanju). Upisi će se odvijati isključivo putem naše aplikacije upisi.foi.hr. Upis će biti moguć u svakom trenutku putem računala, tableta ili mobilnih uređaja do ponedjeljka, 27. srpnja u 12:00 sati. Za eventualna pitanja ili poteškoće prilikom upisa, osigurali smo vam i korisničku podršku putem virtualne BBB sobe. Više informacija pročitajte u nastavku.

Smanjen iznos školarine za PITUP Centar Zabok

Poštovani, obavještavamo vas da je trošak upisa u studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju u Zaboku smanjen s 1.586,00 kuna na 1.300,00 kuna. Ukupni trošak studija za PITUP centar Zabok tako sada iznosi 7.000,00 kuna.

26.06.2020, 13:40