Usavršavanje u području javne nabave (13. studenoga 2020. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, dana 13. studenoga 2020. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

Usavršavanje u području javne nabave (30. listopada 2020. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, dana 30. listopada 2020. godine organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (16.10. - 7.11.2020.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (lipanj/srpanj 2020.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.