Konferencija OštraŠtikla

Konferencija OštraŠtikla koju organizira AIESEC samo što nije tu. Zato otvaramo prijave kako bi nam se što više ljudi moglo pridružiti.

Postani član AIESEC studentske organizacije

Želiš li biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, a uz to želiš saznati kako unaprijediti svoje prodajne i pregovaračke vještine te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Samo jedanim klikom na našu prijavu imaš priliku postati dio svega toga!

Uvodno predavanje za brucoše FOI-ja

Uoči početka nove akademske godine 2020./2021., u petak, 25. rujna 2020. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (FOI 1, Pavlinska 2) bit će održano uvodno predavanje za brucoše, odnosno studente prve godine preddiplomskih studija FOI-ja - preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi, preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i preddiplomskog stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP). Detaljnije upute poslane su u ponedjeljak, 21. rujna 2020. brucošima na njihove službene mailove (ime.prezime@foi.hr).

Tjedan karijera 2018

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.

U tijeku su prijave u najveću organizaciju mladih na svijetu – AIESEC!

U tijeku su prijave za članstvo u AIESEC-u. Prijave su otvorene do srijede, 12. listopada 2016. godine.