Natječaj za izbor Studentskog pravobranitelja na FOI-ju u Varaždinu

Skupština Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, sukladno čl. 17. st. 1 Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (NN 71/2007), donijela je 16.10.2023. godine odluku na temelju koje se raspisuje NATJEČAJ za izbor Studentskog pravobranitelja na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu.

Prijavite svoju projektnu ideju na natječaju EUI - Innovative Actions (EUI-IA)
EUI vizual

Fakultet organizacije i informatike u suradnji s Gradom Varaždinom poziva studente da pokažu svoju inovativnost i kreativnost u jednom od tri područja interesa s ciljem prikupljanja projektnih ideja na natječaju EUI – Innovative Actions (EUI-IA) i motiviranja studenata na razvoj projektnih rješenja za primjenu u urbanom centru, koja su po svom karakteru inovativna i kao takva do sada nisu primjenjivanja u zemljama EU.

Poziv volonterima - akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Pozivamo sve volontere da se odazovu akciji dobrovoljnog darivanja krvi koje organizira Studenski zbor FOI u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI, Odjelom za transfuzijsku medicinu opće bolnice Varaždin i Gradskim uredom Crvenog križa Varaždin.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta i Fakulteta organizacije i informatike

Pozivaju se svi studenti Fakulteta organizacije i informatike da se odazovu redovnim izborima za predstavnike u Studentskom zboru Sveučilišta i studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike.

Prihvaćene i odbačene kandidature za izbor predstavnika u Studentski zbor FOI

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavilo je Prihvaćene i odbačene kandidature za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na redovnim izborima koji će se održati 29. i 30. ožujka 2023. godine. Više u nastavku.

KANDIDATURE ZA STUDENTSKI ZBOR SVEUČILIŠTA U ZAGREBU I STUDENTSKI ZBOR FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 7. i 8. ožujka 2023. u terminima od 12:00 do 14:00 sati.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja 2023.

Na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, u srijedu i četvrtak 29. i 30. ožujka 2023. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

Konačni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih i dopunskih izbora za Studentski zbor objavljuje konačne rezultate izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Rezultati dopunskih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Objavljujemo privremene rezultate dopunskih izbora za predstavnika u Studentski zbor FOI-ja.

Dopunski studentski izbori za Studentski zbor FOI-ja

Nakon provedenih izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike u kojima je bio cilj izabrati tri predstavnika u Studentski zbor, dvoje kandidata ostvarilo je jednak broj glasova na trećem mjestu, pa se stoga organiziraju dopunski studentski izbori. Kandidati na tim izborima su: Ana Novak (treća godina prijediplomskog studija Ekonomika poduzetništva) i  Ivan Račan (druga godina prijediplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi).