SVEUČILIŠTA IZ SAD-A NA TRADICIONALNOM STUDENTSKOM SIMPOZIJU O INTERKULTURALNOM UČENJU NA FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin se od 21. do 29. svibnja 2023. održava 11. Studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju „Research Topics and Intercultural Learning in the International Context“.

FOI-jevci se sa STEM Games 2023 natjecanja vraćaju s brojnim medaljama

Jedno od najznačajnijih međunarodnih natjecanja za studente STEM Games, koje okuplja gotovo dvije tisuće studenata u području znanosti, tehnologije, inženjerstva i matematike, ove je godine održano od 9. do 14. svibnja u Umagu. Studenti FOI-ja se sa STEM Games-a vraćaju s 8 medalja.

Održan simpozij 'FitTech' – SZ FOI okupio studente iz udruge PROBION PBF-a i Powerlifting kluba Nabildani Mozak

U petak, 28., subotu, 29. i nedjelju 30. travnja 2023., Studentski zbor FOI uspješno je organizirao simpozij 'FitTech', koji je održan u Studentskom klubu Studentskog centra Varaždin. Tijekom tri dana trajanja, sudionici su mogli čuti o pravilnoj prehrani, powerlifting treniranju i natjecanjima te o utjecaju informatike u zdravom životu, a okušali su se i u bench press natjecanju u teretani Gibi Gib. FOI-jevi studenti su predstavili i koncept aplikacije za planiranje prehrane u studentskoj menzi!

Informator o zdravstvenoj zaštiti studenata - Varaždin

U nastavku objavljujemo novu inačicu Informatora o zdravstvenoj zaštiti studenata – Varaždin s ažuriranim podacima o hitnom prijemu Opće bolnice Varaždin.

09.05.2023, 08:47
Radni posjet profesora i studenata sa Sveučilišta Cincinnati iz Sjedinjenih Američkih Država

U srijedu, 3. svibnja 2023., realiziran je radni posjet 22 studenata u pratnji dviju profesorice s partnerskog Sveučilišta Cincinnati iz Ohia u SAD-u. Posjet je organiziran u sklopu kolegija Intercultural management (UC) nositeljice izv. prof. dr. sc. Whitney Westrich sa Sveučilišta Cincinnati i Pregovaranje u međunarodnom okruženju nositeljice prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš.

Konačni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje konačne rezultate izbora za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

25.04.2023, 14:49
Obavijest o dopunskim izborima

Dopunski izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike održat će se u srijedu 12.4.2023. od 8:00 do 20:00 u zgradi  FOI - 1 (Pavlinska 2), u dvorani za sastanke (1. kat).

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate redovnih  izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta i Fakulteta organizacije i informatike

Pozivaju se svi studenti Fakulteta organizacije i informatike da se odazovu redovnim izborima za predstavnike u Studentskom zboru Sveučilišta i studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike.

Studentski izbori 2022./2023. za Studentski zbor UNIZG

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić donio je 14. veljače 2023. Odluku o raspisivanju izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentskih zborova sastavnica, koji će se održati 29. i 30. ožujka 2023.