Održana edukacija nove generacije volontera

U četvrtak, 09. studenog 2023. na Fakultetu organizacije i informatike održana je edukacija za volontere. Temu Zakon o volonterstvu prezentirala je voditeljica Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI, prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, a temu Etički kodeks volontera održala je prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš, koordinatorica aktivnosti volontera.

10.11.2023, 11:26
Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Studentski zbor u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI te Gradskim društvom Crvenog križa Varaždin, u utorak, 24. listopada 2023. godine, organizira dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Događaj će se održati u razdoblju od 10:00 - 12:30 sati u dvorani 11 na prvom katu, zgrada FOI 1.

Poziv volonterima - akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Pozivamo sve volontere da se odazovu akciji dobrovoljnog darivanja krvi koje organizira Studenski zbor FOI u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI, Odjelom za transfuzijsku medicinu opće bolnice Varaždin i Gradskim uredom Crvenog križa Varaždin.

Humanitarna akcija na FOI-ju za Udrugu Bedem ljubavi i Socijalnu samoposlugu

Ususret blagdanima, Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike zajedno s Laboratorijem za poduzetništvo i Centrom za volontiranje organizirao je humanitarnu akciju za dvije udruge - Bedem ljubavi i Socijalnu samoposlugu. Zahvaljujemo svim djelatnicima, nastavnicima, studentima i prijateljima FOI-ja na odazivu.

Edukacija volontera

U petak 6. prosinca 2019. godine je održan prvi krug edukacije volontera Centra za volontiranje i humanitarni rad Fakulteta organizacije i informatike.

Dobrovoljno darivanje krvi

Pozivamo vas da podržite akciju dobrovoljnog darivanja krvi na Fakultetu organizacije i informatike.