FOI već drugu godinu zaredom u međunarodnoj akciji 'Zelena reGeneracija' za očuvanje planeta Zemlje

Regionalna akcija sadnje drveća pod nazivom Zelena ReGeneracija već je drugu godinu zaredom održana od 18. do 22. ožujka te okuplja mlade, fakultete i kompanije iz cijele regije, s ciljem kako bismo se zajedničkim snagama borili za očuvanje našeg planeta i stvaranje čistije budućnosti. Sadnjom stabla u dvorištu ispred zgrade FOI 2, u akciju su se i ove godine uključili studenti FOI-ja iz Studentskog zbora, pokazujući time brigu o okolišu i svijest o važnosti promocije iste.

Započeo program obilježavanja Svjetskog i Europskog tjedna novca na FOI-ju: od kriptovaluta i fintecha do upravljanja novcem

Program je započeo u utorak, 19. ožujka i odvijat će se do 21. ožujka 2024., a obuhvaća niz različitih aktivnosti na aktualne teme iz područja ekonomije i financija. Namijenjen je FOI studentima, svih studijskih smjerova i godina studija. Teme predavanja obuhvaćaju široki spektar financijskih aspekata, protežući se od kriptovaluta, fintecha do suvremenih strategija upravljanja novcem, pružajući polaznicima sveobuhvatan uvid u dinamičan svijet financija i financijskog tržišta. Predavanja će na FOI-ju održati niz istaknutih FOI alumni studenata, ali i drugih uspješnih pojedinaca i istaknutih profesionalaca koji se bave nizom poduzetničkih aktivnosti u financijskom sektoru.

Izvanredni izbori za Studentski zbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike zaprimilo je četiri pravovaljane kandidature za izbor dvoje predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike na izvanrednim izborima koji će se održati 17. i 18. siječnja 2024. godine.

16.01.2024, 08:04
Svoja vrata na FOI-ju otvorio Student hub

Student hub, novouređeni prostor namijenjen radu studenskih udruga i studenata na Fakultetu organizacije i informatike otvorio je u ponedjeljak, 18. prosinca 2023. svima svoja vrata, a smješten je u podrumu zgrade FOI 1 (nasuprot caffe bara Rupa - bivši IoT Lab). Otvorenju novog prostora, koji će koristiti kao ugodno, poticajno i motivirajuće okruženje za rad svih udruga i studenata na FOI-ju, podržali su brojni članovi Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike te drugi studenti, nastavnici i djelatnici.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Studentski zbor u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI te Gradskim društvom Crvenog križa Varaždin, u utorak, 24. listopada 2023. godine, organizira dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Događaj će se održati u razdoblju od 10:00 - 12:30 sati u dvorani 11 na prvom katu, zgrada FOI 1.

Izvanredni izbori za Studentski zbor - obavijest o kandidaturi

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike zaprimilo je jednu pravovaljanu kandidaturu za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na izvanrednim izborima koji će se održati 25. i 26. listopada 2023. godine. Prijavljena kandidatkinja je Ena Barčić - studentica na poslijediplomskom studiju Informacijske znanosti.

12.10.2023, 13:48
Poziv za isticanje kandidatura za Studentski zbor FOI-ja na izvanrednim izborima

Dana 19. rujna 2023. godine Dekanica Fakulteta donijela je Odluku o provođenju izvanrednih izbora za studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Na ovim izvanrednim izborima bira se jedan predstavnik studenata iz redova studenata poslijediplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike. Izvanredni izbori za studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održat će se u srijedu 25. listopada 2023. i u četvrtak 26. listopada 2023. godine.

02.10.2023, 15:24
SVEUČILIŠTA IZ SAD-A NA TRADICIONALNOM STUDENTSKOM SIMPOZIJU O INTERKULTURALNOM UČENJU NA FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin se od 21. do 29. svibnja 2023. održava 11. Studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju „Research Topics and Intercultural Learning in the International Context“.

FOI-jevci se sa STEM Games 2023 natjecanja vraćaju s brojnim medaljama

Jedno od najznačajnijih međunarodnih natjecanja za studente STEM Games, koje okuplja gotovo dvije tisuće studenata u području znanosti, tehnologije, inženjerstva i matematike, ove je godine održano od 9. do 14. svibnja u Umagu. Studenti FOI-ja se sa STEM Games-a vraćaju s 8 medalja.

Održan simpozij 'FitTech' – SZ FOI okupio studente iz udruge PROBION PBF-a i Powerlifting kluba Nabildani Mozak

U petak, 28., subotu, 29. i nedjelju 30. travnja 2023., Studentski zbor FOI uspješno je organizirao simpozij 'FitTech', koji je održan u Studentskom klubu Studentskog centra Varaždin. Tijekom tri dana trajanja, sudionici su mogli čuti o pravilnoj prehrani, powerlifting treniranju i natjecanjima te o utjecaju informatike u zdravom životu, a okušali su se i u bench press natjecanju u teretani Gibi Gib. FOI-jevi studenti su predstavili i koncept aplikacije za planiranje prehrane u studentskoj menzi!