Svoja vrata na FOI-ju otvorio Student hub

Student hub, novouređeni prostor namijenjen radu studenskih udruga i studenata na Fakultetu organizacije i informatike otvorio je u ponedjeljak, 18. prosinca 2023. svima svoja vrata, a smješten je u podrumu zgrade FOI 1 (nasuprot caffe bara Rupa - bivši IoT Lab). Otvorenju novog prostora, koji će koristiti kao ugodno, poticajno i motivirajuće okruženje za rad svih udruga i studenata na FOI-ju, podržali su brojni članovi Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike te drugi studenti, nastavnici i djelatnici.

Poziv na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i)

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i) čiji je cilj pravno opismenjavanje studenata FER-a i FOI-ja u domeni informacijskih tehnologija. Naglašavamo da je prijevoz autobusima osiguran za oba dana, no potrebno se prijaviti na linku koji donosimo u nastavku. Broj mjesta je ograničen.

2. dio 8. Međunarodnog studentskog simpozija o interkulturalnom učenju održan je u SAD-u

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.