FOI već drugu godinu zaredom u međunarodnoj akciji 'Zelena reGeneracija' za očuvanje planeta Zemlje

Regionalna akcija sadnje drveća pod nazivom Zelena ReGeneracija već je drugu godinu zaredom održana od 18. do 22. ožujka te okuplja mlade, fakultete i kompanije iz cijele regije, s ciljem kako bismo se zajedničkim snagama borili za očuvanje našeg planeta i stvaranje čistije budućnosti. Sadnjom stabla u dvorištu ispred zgrade FOI 2, u akciju su se i ove godine uključili studenti FOI-ja iz Studentskog zbora, pokazujući time brigu o okolišu i svijest o važnosti promocije iste.

Započeo program obilježavanja Svjetskog i Europskog tjedna novca na FOI-ju: od kriptovaluta i fintecha do upravljanja novcem

Program je započeo u utorak, 19. ožujka i odvijat će se do 21. ožujka 2024., a obuhvaća niz različitih aktivnosti na aktualne teme iz područja ekonomije i financija. Namijenjen je FOI studentima, svih studijskih smjerova i godina studija. Teme predavanja obuhvaćaju široki spektar financijskih aspekata, protežući se od kriptovaluta, fintecha do suvremenih strategija upravljanja novcem, pružajući polaznicima sveobuhvatan uvid u dinamičan svijet financija i financijskog tržišta. Predavanja će na FOI-ju održati niz istaknutih FOI alumni studenata, ali i drugih uspješnih pojedinaca i istaknutih profesionalaca koji se bave nizom poduzetničkih aktivnosti u financijskom sektoru.

Rezultati privremenih studentskih izbora

Izborno povjerenstvo za provođenje studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Privremene rezultate izbora za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

19.01.2024, 08:04
Izvanredni izbori za Studentski zbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike zaprimilo je četiri pravovaljane kandidature za izbor dvoje predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike na izvanrednim izborima koji će se održati 17. i 18. siječnja 2024. godine.

16.01.2024, 08:04
Svoja vrata na FOI-ju otvorio Student hub

Student hub, novouređeni prostor namijenjen radu studenskih udruga i studenata na Fakultetu organizacije i informatike otvorio je u ponedjeljak, 18. prosinca 2023. svima svoja vrata, a smješten je u podrumu zgrade FOI 1 (nasuprot caffe bara Rupa - bivši IoT Lab). Otvorenju novog prostora, koji će koristiti kao ugodno, poticajno i motivirajuće okruženje za rad svih udruga i studenata na FOI-ju, podržali su brojni članovi Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike te drugi studenti, nastavnici i djelatnici.

Održana edukacija nove generacije volontera

U četvrtak, 09. studenog 2023. na Fakultetu organizacije i informatike održana je edukacija za volontere. Temu Zakon o volonterstvu prezentirala je voditeljica Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI, prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, a temu Etički kodeks volontera održala je prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš, koordinatorica aktivnosti volontera.

10.11.2023, 11:26
Privremeni rezultati izvanrednih izbora za predstavnka u Studentski zbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu održanih 25. i 26. listopada 2023. objavljuje privremene rezultate izvanrednih izbora za predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike

27.10.2023, 10:50
Natječaj za izbor Studentskog pravobranitelja na FOI-ju u Varaždinu

Skupština Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, sukladno čl. 17. st. 1 Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (NN 71/2007), donijela je 16.10.2023. godine odluku na temelju koje se raspisuje NATJEČAJ za izbor Studentskog pravobranitelja na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Studentski zbor u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI te Gradskim društvom Crvenog križa Varaždin, u utorak, 24. listopada 2023. godine, organizira dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Događaj će se održati u razdoblju od 10:00 - 12:30 sati u dvorani 11 na prvom katu, zgrada FOI 1.

Izvanredni izbori za Studentski zbor - obavijest o kandidaturi

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike zaprimilo je jednu pravovaljanu kandidaturu za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na izvanrednim izborima koji će se održati 25. i 26. listopada 2023. godine. Prijavljena kandidatkinja je Ena Barčić - studentica na poslijediplomskom studiju Informacijske znanosti.

12.10.2023, 13:48