Edukacija volontera

U petak 6. prosinca 2019. godine je održan prvi krug edukacije volontera Centra za volontiranje i humanitarni rad Fakulteta organizacije i informatike.

Predstavi FOI na Smotri Sveučilišta 2019 u Zagrebu

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas da se priključite koordinacijskom timu profesora, suradnika i studenata koji će zajedno predstavljati ove godine Fakultet organizacije i informatike na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine do 9:00 sati.

Tjedan brucoša 2019.

Poštovane kolegice i kolege brucoši, pozivamo vas na Tjedan brucoša 2019 u organizaciji Studentskog zbora FOI-ja. Više detalja nalazi se u nastavku, a sva dodatna pitanja možete uputiti Studentskom zboru FOI-ja.

30.09.2019, 15:57
Prvi dan na faksu za brucoše FOI-ja

Danas, 23. rujna 2019. godine, počinje nastava na preddiplomskim sveučilišnim studijima - Ekonomika poduzetništva, Informacijski sustavi i Poslovni sustavi. U nastavku pogledajte kako je brucošima FOI-ja prošao prvi dan!

Obavijest za brucoše - preuzimanje X-ice

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku pročitajte obavijest o načinu preuzimanja X- ice.

Konačni rezultati ponovljenih redovnih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje ponovljenih redovnih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje konačne rezultate ponovljenih redovnih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

18.06.2019, 15:02
Privremeni rezultati ponovljenih redovnih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje ponovljenih redovnih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje privremene rezultate ponovljenih redovnih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

06.06.2019, 09:44
Prihvaćene i odbačene kandidature za predstavnike Studentskog zbora FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje ponovljenih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

27.05.2019, 14:26
Odluka o imenovanju Biračkog odbora za provođenje redovnih Studentskih izbora (biračko mjesto FOI 1)

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi Odluku o imenovanju Biračkog odbora.

27.05.2019, 14:07
Ponovljeni izbori za Studentski zbor – popis birača i obavijest o biračkom mjestu

Izborno povjerenstvo za provođenje ponovljenih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Popis birača i obavijest o biračkom mjestu za ponovljene Studentske izbore koji će se održati 4. i 5. lipnja 2019. godine.

23.05.2019, 08:20