Konačni rezultati izvanrednih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih izbora za Studentski zbor objavljuje konačne rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

23.11.2016, 12:51
Natječaj za studentskog pravobranitelja

Skupština Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike raspisuje Natječaj za obavljanje funkcije studentskog pravobranitelja na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Rok za prijavu na Natječaj i predaju motivacijskog pisma je 16. studenoga 2016.

11.11.2016, 15:52
Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

10.11.2016, 10:18
Poziv na natječaj za prijavu na natjecanja u znanju na Elektrijadi

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike poziva sve zainteresirane studentice i studente da se prijave na natjecanja u znanju na međunarodnom susretu studenata elektrotehnike "Elektrijada".

31.10.2016, 09:22
Prihvaćene i odbačene kandidature za predstavnike Studentskog zbora FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 24., 25. i 26. listopada u terminima od 14 do 16 sati.

Objavljeni su dobitnici Rektorove nagrade

Objavljeni su dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2015./2016. Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u petak 17. lipnja 2016. u 11 sati  u Kongresnoj dvorani na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Kennedyjev trg 6. U istom terminu bit će uručene i Posebne rektorove nagrade.

10.06.2016, 10:18
Natječaj za sufinanciranje studentskih programa u 2016. godini

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu, na sjednici održanoj 31. ožujka 2016. donio je odluku o raspisivanju Natječaja za sufinanciranje studentskih programa u 2016. godini. Rok za predaju dokumentacije je srijeda, 13. travnja 2016. godine.

Prijave za natjecanja znanja - "Elektrijada 2016"

Ovim putem pozivamo sve studentice i studente za natjecanja znanja na popularnom natjecanju Elektrijada 2016. Ovogodišnja Elektrijada se održava u Italiji u gradu Rimini u terminu od 12. do 17. svibnja.