Naši eSportaši ovog vikenda u igri za nove medalje na Unisport Zagreb natjecanju

Nakon odličnih rezultata na Unisport Zagreb natjecanju, esport sekcija FOI-ja ide dalje po nove medalje na finalu SET natjecanja (Student Esports Tournament), koje će se održati u razdoblju od 16. do 18. veljače 2024.

FOI ekipa dominantna na UniZG eSport natjecanju – vratili se s dva zlata i dva srebra

Proteklog vikenda, ljubitelji eSporta imali su priliku uživati u spektakularnom natjecanju UniZG eSport koje je okupilo neke od najboljih ekipa iz regije. Fokus natjecanja bio je na popularnim igrama: Counter-Strike 2, Valorant, League of Legends i FC 24. FOI-jeva ekipa, kao jedan od predstavnika akademske zajednice, pokazala je izvanredne vještine te je sudjelovala u finalima svake od navedenih igara.

Održan simpozij 'FitTech' – SZ FOI okupio studente iz udruge PROBION PBF-a i Powerlifting kluba Nabildani Mozak

U petak, 28., subotu, 29. i nedjelju 30. travnja 2023., Studentski zbor FOI uspješno je organizirao simpozij 'FitTech', koji je održan u Studentskom klubu Studentskog centra Varaždin. Tijekom tri dana trajanja, sudionici su mogli čuti o pravilnoj prehrani, powerlifting treniranju i natjecanjima te o utjecaju informatike u zdravom životu, a okušali su se i u bench press natjecanju u teretani Gibi Gib. FOI-jevi studenti su predstavili i koncept aplikacije za planiranje prehrane u studentskoj menzi!

Simpozij FitTech u organizaciji Studentskog zbora FOI

Pozivamo vas na FitTech simpozij na kojem će biti riječi o pravilnoj prehrani, powerlifting treniranju i natjecanjima te o utjecaju informatike u zdravom životu. Za pravilnu prehranu se brine studentska udruga PROBION, za powerlifting Powerlifting kluba Nabildani Mozak, a za informatizaciju ekipa FOI-ja. Simpozij će se održati u organizaciji Studentskog zbora FOI od petka, 28. travnja do nedjelje, 30. travnja. Organizatori će tom prilikom prezentirati aplikaciju koju su razvijali studenti FOI-ja za praćenje prehrane u menzi. Sve radionice i prezentacije se odvijaju u studentskom klubu SCVZ-a, a u nedjelju u Gibi Gib 1.

FOI- jevi studenti u finalu Esports prvenstva Hrvatske
Poštovane kolegice i kolege, ovim putem vas obavještavamo da je FOI Esports ekipa osvojila 1.mjesto u danas odigranom finalu Esports prvenstva Hrvatske, koje organizira Lvl8 i Udruga Virtualnih Igara. Završnica natjecanja je održana u prostorijama inkubatora Stablo znanja, na drugom katu Studentskog centra Zagreb (Savska cesta 25).
Studenti FOI-ja u Poreču na STEM Gamesima osvojili brojne medalje

Od 7. do 12. svibnja 2019. u Poreču su održani drugi po redu STEM Gamesi, međunarodno studentsko natjecanje u znanju i sportu koje je i ove godine okupilo gotovo 2000 studenata STEM područja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Njemačke. Naši studenti osvojili su brojne medalje u više kategorija, o čemu više možete pročitati u nastavku.

Rekordan broj posjetitelja na Danu otvorenih vrata 2019.

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u utorak 09. travnja 2019. godine je održan Dan otvorenih vrata 2019. i to u sklopu ovogodišnjeg programa Festivala znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.