Deseti FOI CORE raspisuje natječaj za prijavu poslovnih slučajeva

Međunarodna studentska udruga AIESEC Varaždin već desetu godinu organizira studentsko natjecanje FOI CORE te je za akademsku godinu 2016./2017. raspisala natječaj kako bi se poduzeća mogla prijaviti za zadavanje poslovnog slučaja kojeg bi studenti rješavali kroz četiri tjedna.

Izvanredni izbori za Studentski zbor FOI-ja

U utorak, 8. studenoga i srijedu, 9. studenoga 2016. godine održavaju se izvanredni izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

U tijeku su prijave u najveću organizaciju mladih na svijetu – AIESEC!

U tijeku su prijave za članstvo u AIESEC-u. Prijave su otvorene do srijede, 12. listopada 2016. godine.

Natječaj za sufinanciranje studentskih programa u 2016. godini

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu, na sjednici održanoj 31. ožujka 2016. donio je odluku o raspisivanju Natječaja za sufinanciranje studentskih programa u 2016. godini. Rok za predaju dokumentacije je srijeda, 13. travnja 2016. godine.

Prijave za natjecanja znanja - "Elektrijada 2016"

Ovim putem pozivamo sve studentice i studente za natjecanja znanja na popularnom natjecanju Elektrijada 2016. Ovogodišnja Elektrijada se održava u Italiji u gradu Rimini u terminu od 12. do 17. svibnja.