Koncert APZ FOI na Adventu u Varaždinu

Pozivamo vas na adventski nastup Akademskog pjevačkog zbora FOI-ja i VS Accapela, a koji će se održati u subotu, 14. prosinca 2019. u 11:00 sati na Trgu kralja Tomislava (Bijeli Korzo).

05.12.2019, 11:09
Zimska debata udruge AMAC FOI

Poštovane studentice, poštovani studenti, udruga diplomanata AMAC-FOI za kraj kalendarske godine donosi novu debatu na temu izrade web aplikacija. Debata Microsoft ASP.NET vs. Oracle APEX će biti održana u srijedu, 11. prosinca 2019. godine, u Info chill zoni s početkom u 18:00 sati. Više detalja u nastavku...

03.12.2019, 09:20
Predstavi FOI na Smotri Sveučilišta 2019 u Zagrebu

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas da se priključite koordinacijskom timu profesora, suradnika i studenata koji će zajedno predstavljati ove godine Fakultet organizacije i informatike na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine do 9:00 sati.

FOI- jevi studenti u finalu Esports prvenstva Hrvatske
Poštovane kolegice i kolege, ovim putem vas obavještavamo da je FOI Esports ekipa osvojila 1.mjesto u danas odigranom finalu Esports prvenstva Hrvatske, koje organizira Lvl8 i Udruga Virtualnih Igara. Završnica natjecanja je održana u prostorijama inkubatora Stablo znanja, na drugom katu Studentskog centra Zagreb (Savska cesta 25).
Studenti FOI-ja u Poreču na STEM Gamesima osvojili brojne medalje

Od 7. do 12. svibnja 2019. u Poreču su održani drugi po redu STEM Gamesi, međunarodno studentsko natjecanje u znanju i sportu koje je i ove godine okupilo gotovo 2000 studenata STEM područja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Njemačke. Naši studenti osvojili su brojne medalje u više kategorija, o čemu više možete pročitati u nastavku.

Predavanje "DIGITALNI MARKETING - što vam nitko ne govori, a trebate znati?"

Bivši FOI-jevac i online marketing menadžer Dino Oreški će ovog petka, 26. travnja 2019., na FOI-ju održati predavanje na temu digitalnog marketinga.

23.04.2019, 15:03
Rekordan broj posjetitelja na Danu otvorenih vrata 2019.

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u utorak 09. travnja 2019. godine je održan Dan otvorenih vrata 2019. i to u sklopu ovogodišnjeg programa Festivala znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.

Bogat program Festivala znanosti 2019. na FOI-ju

U organizaciji Tehničkog muzeja Nikola Tesla iz Zagreba, British Councila i hrvatskih sveučilišta, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i ove se godine u dvadesetak hrvatskih gradova održava 17. Festival znanosti. Svojim programom ovogodišnjem izdanju Festivala s temom "Boje" pridružio se i Fakultet organizacije i informatike.