Održan partnerski sastanak u sklopu projekta “Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente V”

U ponedjeljak 9. prosinca 2019. je u Centru za mlade grada Zagreba održan partnerski sastanak u sklopu projekta „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente V“.

Održana je komunikacijska radionica u sklopu Erasmus+ KA2 projekta „Razvijanje učinkovitih IAG alata za zadržavanje učenika u strukovnom obrazovanju i postizanje uspjeha“

U utorak 5. studenog 2019. je u sklopu Erasmus projekta KA2 'Razvijanje učinkovitih IAG alata za zadržavanje učenika u strukovnom obrazovanju i postizanje uspjeha' – IAG4VET  održana radionica na Fakultetu organizacije i informatike. Nositelj projekta je Tartu Vocational Education Centre – Tartu VEC iz Tartua iz Estonije, a partnerske organizacije su West Nottinghamshire College of Further Education, Velika Britanija, Elektrostrojarska škola Varaždin, Hrvatska, Helsinki Business College Oy, Finska i  I.I.S. “F. Brunelleschi/L. Da Vinci, Italia.