Radionica i izložba dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" u sklopu Festivala znanosti 2024.

Na Fakultetu organizacije i informatike u ponedjeljak 22. travnja 2024. u 10:00 sati započinje Festival znanosti izložbom dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" voditeljica prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš, doc. dr. sc. Suzane Keglević Kozjak i doc. dr. sc. Zrinke Lacković Vincek.

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University je gošća predavačica na FOI-ju

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University, Scott College of Business gošća je predavačica na FOI-ju, gdje je u utorak, 12. ožujka 2024. održala i pozvano predavanje studenticama i studentima te zainteresiranim nastavnicima na temu Developing an entrepreneurial Mindset”.

Na FOI-ju boravili studenti i nastavnice s američkog Penn State-a

Fakultet organizacije i informatike je od 7. do 8. ožujka 2024. godine ugostio studente i nastavnice s prestižnog američkog sveučilišta Penn State.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi? Otvorene su prijave za 12. Studentski simpozij u SAD-u

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 12th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati od 10. do 20. srpnja 2024. u Sjedinjenim Američkim Državama. Ovogodišnji tradicionalni 12. Studentski simpozij organiziramo u suradnji s partnerskim Sveučilištima University of Cincinnati, OH, USA i Indiana State University, IN, USA.

Božićna humanitarna akcija na FOI-ju

U duhu božićnih blagdana, sa srcem ispunjenim dobrotom, Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike i Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI-ja sa zadovoljstvom najavljuju tradicionalnu Božićnu humanitarnu akciju, koja će se odvijati na FOI-ju u utorak, 12. i srijedu, 13. prosinca 2023.

SVEUČILIŠTA IZ SAD-A NA TRADICIONALNOM STUDENTSKOM SIMPOZIJU O INTERKULTURALNOM UČENJU NA FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin se od 21. do 29. svibnja 2023. održava 11. Studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju „Research Topics and Intercultural Learning in the International Context“.

Pozvana predavanja izv. prof. dr. sc. Rickyja Fergusona sa Indiana State University-ja

Najavljujemo niz gostujućih predavanja izv. prof. dr. sc. Ricky Fergusona s Indiana State University u Sjedinjenim Američkim Državama koja će se održati na FOI-ju. Više informacija u nastavku.

Radni posjet profesora i studenata sa Sveučilišta Cincinnati iz Sjedinjenih Američkih Država

U srijedu, 3. svibnja 2023., realiziran je radni posjet 22 studenata u pratnji dviju profesorice s partnerskog Sveučilišta Cincinnati iz Ohia u SAD-u. Posjet je organiziran u sklopu kolegija Intercultural management (UC) nositeljice izv. prof. dr. sc. Whitney Westrich sa Sveučilišta Cincinnati i Pregovaranje u međunarodnom okruženju nositeljice prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš.

Prezentacije studenskih istraživanja na Sveučilištu Carlow u Sjedinjenim Američkim Državama u Pittsburghu

Na partnerskom Sveučilištu Carlow u Pittsburghu 20.5.2023. godine održavaju se Carlow Scholars' Day (CSD), u kojem sudjeluju i studenti FOI-ja.

Rezultati završne konferencije projekta WAI4PwDs

U Rumi je od 26.2. do 28.2.2023. održana završna konferencija projekta "Web pristupačnost i inicijative EU namijenjene osobama s invaliditetom u vrijeme pandemije i drugih kriza" (engl. Web Accessibility and other Initiatives in EU for Persons with Disabilities in Pandemics and other Crisis Times - WAI4PwDs).