Djelatnici Fakulteta organizacije i informatike dali podršku našim nogometašima

FOI postoji već nekoliko desetljeća te se u svojoj prošlosti pokazao i dokazao kao jedan od vodećih i najboljih fakulteta u Hrvatskoj. Osnovicu uspjeha svake institucije čine ljudi, zajedništvo i timski rad. Djelatnici FOI-ja zajedničkom fotografijom, u crveno bijelim majicama, pokazali su da jedino najbolji timovi postižu najveće uspjehe. Uvijek kao dio FOI tima, zajedničkom fotografiranju pridružila se i ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak. Navijajmo i dalje.

13.07.2018, 11:05
Veliki uspjeh sportske ekipe FOI na sportskim igrama Sindikata znanosti

Na 20. jubilarnim sportskim igrama Sindikata znanosti, održanim u Rovinju od 13. do. 17. lipnja 2018. godine, ekipa FOI-ja po treći je put zaredom osvojila sveukupno prvo mjesto te je time prijelazni pehar ostao u trajnom vlasništvu FOI-ja.

19.06.2018, 09:40