Uključivanje u aktivnosti - sport i e-sport

Pozivamo nove i stare generacije FOI-jevaca da se uključe u neku od sportskih ili esportskih ekipa koje djeluju na FOI-ju.

Čak 31 medalja u sportu ove akademske godine za FOI

Sjajne sportske rezultate na najvažnijim sportskim natjecanjima osvojili su studenti, ali i zaposlenici varaždinskog Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Studentice i studenti u tekućoj su akademskoj godini 2021./2022. u Varaždin donijeli 8 zlatnih, 11 srebrnih te 4 brončane medalje, a zaposlenici još 7 zlatnih i jednu srebrnu medalju. Važno je reći da se studenti FOI-ja ne natječu samo u sportskim, već i na e-sportskim natjecanjima, i to u nekoliko disciplina.

14.06.2022, 12:09
FOI ekipa odlična na UniSport ZG Esports i futsal natjecanjima

FOI Esports ekipa proteklog je vikenda sudjelovala na UniSport ZG natjecanjima i postigla zapažen uspjeh, a ekipa futsala je prošla u daljnju fazu UniSport futsal lige (knockout fazu) s najvišim mogućim plasmanom u skupini A.

14.02.2022, 13:11