Usavršavanje u području javne nabave (19. prosinca 2022. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 19. prosinca 2022. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

FOI-jev student Erik Đuranec sudjelovao u prestižnom Roche Continents programu

FOI-jev student prve godine Diplomskog studija (Organizacija poslovnih sustava) Erik Đuranec sudjelovao je ljetos u prestižnom interdisciplinarnom Roche Continents programu, koji okuplja 60-ak najboljih europskih studenata koji zajedno provedu 6 dana istražujući inovacije na raskrižju umjetnosti i znanosti. Ove godine program je održan u Arlesu u Provansi na jugu Francuske, a uključivao je panel rasprave, radionice i sesije s renomiranim znanstvenicima i umjetnicima s kojima su studenti s ponajboljih svjetskih sveučilišta imali prilike raspravljati o problemima budućnosti i njihovim mogućim rješenjima kroz znanstvenu, ali i umjetničku perspektivu.

Studenti FOI-ja u finalu startup natjecanja u Beču

Studenti FOI-ja s diplomskog studija Ekonomike poduzetništva, Ante Šarić, Sandi Poustecki, Petra Bogadi, Lana Kudelić i kolega Mario Pavić s FER-a 28. do 29. travnja 2018. sudjelovali su na startup natjecanju u Budimpešti u organizaciji Startup Campus i Enterprise Hungary.Odabrani su među najboljih 8 startupova za finale u Beč na Pioneers festival koje će se održati krajem svibnja.