Time 4 Science - održano predavanje Glenna Smitha

U okviru projekta Time 4 Science, u srijedu, 15. svibnja 2019. u Vijećnici Fakulteta, predavanje na temu "A New Research Tool - web-based eBooks with Games" održao je profesor Glenn Smith sa Sveučilišta Južna Florida.

15.05.2019, 15:00
Sastanak projekta EDUCODE u Varaždinu

Projekt „EDUCODE Project - Increasing the Competency of Computer Science Teaching Undergraduates on Coding Education“ financiran od Erasmus+ KA2 održava svoj četvrti sastanak u Varaždinu u Studentskom klubu Studentskog doma u Varaždinu.

Početni sastanak projekta AMED na Maldivima

Svečana ceremonija obilježavanja početka projekta AMED održana je na Nacionalnom sveučilištu na Maldivima uz prisustvo svih predstavnika partnera u projektu, nacionalnih medija, dekana i sveučilišnog osoblja. Svečanosti su u ime Fakulteta organizacije i informatike, kao koordinatora projektnih aktivnosti, prisustvovali izv. prof. dr. sc. Igor Balaban, Josipa Bađari, prof., Petra Vondra, mag. inf. i Darko Grabar, mag. inf., koji će na Maldivima do 28. ožujka održati niz projektnih sastanaka.