Projekt DIGITRANS predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE– DTC u Zagrebu

Projekt DIGITRANS je predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE u sklopu koje je i uspješno održana radionica za digitalnu transformaciju poduzeća pomoću DIGITRANS metodologije.

Radionica za razvoj digitalnog poslovnog modela pomoću DIGITRANS metodologije

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

Održan program usavršavanja iz područja javne nabave

U četvrtak, 21. lipnja 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike, održano je redovno usavršavanje za potrebe održavanja certifikata iz područja javne nabave. Usavršavanje je odobreno od strane Uprave za politiku javne nabave pri Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Studenti FOI-ja u finalu startup natjecanja u Beču

Studenti FOI-ja s diplomskog studija Ekonomike poduzetništva, Ante Šarić, Sandi Poustecki, Petra Bogadi, Lana Kudelić i kolega Mario Pavić s FER-a 28. do 29. travnja 2018. sudjelovali su na startup natjecanju u Budimpešti u organizaciji Startup Campus i Enterprise Hungary.Odabrani su među najboljih 8 startupova za finale u Beč na Pioneers festival koje će se održati krajem svibnja.

Održana radionica „Kako pripremiti studente za izazove tržišta rada?“

U četvrtak, 22. ožujka 2018. godine na FOI-ju je održana prva radionica u sklopu ciklusa radionica pod nazivom Karijeriranje koje provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO). Radionicu pod nazivom „Kako pripremiti studente za izazove tržišta rada?“ vodila je dr.sc. Katarina Pažur Aničić, poslijedokorandica i voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijera na Fakultetu organizacije i informatike.

26.03.2018, 13:32