FOI raspisuje natječaj za upis na poslijediplomske studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin raspisuje Natječaj za upis studenata na poslijediplomske studije. Natječaj je otvoren do 31. listopada 2018. godine.

01.10.2018, 08:02
Završena prva radionica o Digitrans metodi namijenjena poslovnim subjektima

U organizaciji Tehnološko - inovacijskog centra Međimurje d.o.o. (TICM d.o.o.), jednog od partnera na projektu Digital Transformation in the Danube Region – Digitrans koji se provodi unutar Interreg Transnacionalnog programa Dunav održana je prva u nizu od većeg broja planiranih radionica koje za cilj imaju pomoći poslovnim subjektima u razvoju njihovih digitalnih poslovnih modela. Prva radionica održana je za poduzeće LM komunikacije sa sjedištem u Čakovcu. Realizacija preostalih radionica usmjerenih na svakog poslovnog subjekta pojedinačno očekuje se do ožujka 2019. godine.