Tribina o upisima na diplomske studije FOI-ja

Pozivamo sve studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na diplomske studije FOI-ja (Diplomski studij informatike i Diplomski studij Ekonomika poduzetništva), koja će biti održana u četvrtak, 24. kolovoza 2023. u 11:00 sati putem online platforme BBB. Pristupiti mogu svi zainteresirani pojedinci koji žele upisati diplomske studije na FOI-ju putem ove poveznice. Broj mjesta za tribinu nije ograničen.

Tribina o upisima na diplomske studije FOI-ja

Pozivamo sve studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na diplomske studije FOI-ja (Diplomski studij informatike i Diplomski studij Ekonomika poduzetništva), koja će biti održana u četvrtak, 7. srpnja 2022. u 10:00 sati putem online platforme BBB. Pristupiti mogu svi zainteresirani pojedinci koji žele upisati diplomske studije na FOI-ju putem ove poveznice. Broj mjesta za tribinu nije ograničen.

Upis studenata na diplomske studije - ak. god. 2021.-2022.
Upisi diplomski 2021

Poštovane studentice i studenti, prijave i upisi u prvu godinu diplomskih studija odvijaju se na daljinu u sustavu FOI Upisi. Prijave za upis u sustavu FOI Upisi bit će otvorene od 30. kolovoza 2021. u 8.00 sati do 20. rujna 2021. u 14.00 sati, a detaljne upute bit će objavljene naknadno. Više detalja pročitajte u nastavku.

28.07.2021, 11:31
Održan drugi Webinar o upisima na diplomske studije FOI-ja

U virtualnom okruženju danas, 3. rujna 2020. je održan drugi Webinar o upisima na diplomske studije. Prodekanica za nastavu i studente prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, prodekan za studijske programe prof. dr. sc. Dragutin Kermek te stručni suradnici iz referade i FOI-jevog Centra za podršku studentima i razvoj karijera upoznali su sve zainteresirane studente s izmjenama vezanim uz uvjete upisa na diplomske studije i razlikovnu godinu, a bila je to prilika studentima da postave sva svoja pitanja i dobiju odgovor u realnom vremenu.

Webinar o upisima na diplomske studije FOI-ja
Fakultet organizacije i informatike je u srijedu, 15. srpnja 2020. održao Webinar o upisima na diplomske studije. Prodekanica za nastavu i studente prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić i prodekan za studijske programe prof. dr. sc. Dragutin Kermek te stručna suradnica u FOI-jevom Centru za podršku studentima i razvoj karijera Romina Kućar upoznali su više od 160 zainteresiranih studenta iz cijele Hrvatske s izmjenama vezanim uz uvjete upisa na diplomske studije i razlikovnu godinu, a uz to su dobili i odgovore na sva pitanja u realnom vremenu.