Predstavljanje suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata na FOI-ju

Pozivamo sve zainteresirane studente zadnje godine Diplomskog studija da nam se pridruže na predstavljanju slobodnih suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata koje će se održati u srijedu, 21. lipnja 2023. u 15 sati u dvorani D10 na FOI1 ili online putem ove poveznice.

Obavijest za studente diplomskih i doktorskog studija FOI-ja - ljetna škola NEMO 2023 u Beču

U razdoblju od 17. do 28. srpnja 2023. OMiLAB (Open Models Laboratory) na Sveučilištu u Beču organizira 9. NEMO ljetnu školu o konceptualnom modeliranju pod motom “Become a digital leader!”.

Time 4 Science - predavanje održala prof. dr. sc. Mateja Drnovšek

U utorak, 12. veljače 2019. godine, u Vijećnici FOI- ja predavanje je održala prof. dr. sc. Mateja Drnovšek, pročelnica Katedre za poduzetništvo Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani. Radi se o autorici velikog broja znanstvenih radova u području poduzetništva objavljenih u časopisima visokog faktora utjecaja.

12.02.2019, 15:05
Specijalizirane radionice na FOI-ju u mjesecu rujnu!

Edukacije će pokrivati aktualna područja kao što je Internet stvari, nove tehnike dizajna korisničkog iskustva, dizajn web kompetitivnih web sučelja, razvoj menadžerskih i poduzetničkih vještina, primjene analitika i prediktivna analitika. Prijave su krenule pa stoga požurite jer su mjesta ograničena!