Postani član AIESEC studentske organizacije

Želiš li biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, a uz to želiš saznati kako unaprijediti svoje prodajne i pregovaračke vještine te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Samo jedanim klikom na našu prijavu imaš priliku postati dio svega toga!

Uvodno predavanje za brucoše FOI-ja

Uoči početka nove akademske godine 2020./2021., u petak, 25. rujna 2020. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (FOI 1, Pavlinska 2) bit će održano uvodno predavanje za brucoše, odnosno studente prve godine preddiplomskih studija FOI-ja - preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi, preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i preddiplomskog stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP). Detaljnije upute poslane su u ponedjeljak, 21. rujna 2020. brucošima na njihove službene mailove (ime.prezime@foi.hr).