Promjena email adresa za studente FOI-ja

Poštovani studenti, s početkom akademske godine 2022./2023. studentske email adrese su prebačene na nove poddomene @student.foi.hr i @student.foi.unizg.hr. Više informacija u privitku.

Održan deseti jubilarni Tjedan karijera!
tjedan karijera vizual

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, uspješno je završio deseti TJEDAN KARIJERA, koji se, u organizaciji Centra za podršku studentima i razvoj karijera, održao od 18. do 22. listopada 2021. godine.

Započinje jubilarni deseti Tjedan karijera! Roboti, jednorozi i umjetna inteligencija na FOI-ju!
tjedan karijera vizual

U ponedjeljak, 18. listopada započinje jubilarni deseti Tjedan karijera na Fakultetu organizacije i informatike! Tijekom cijelog tjedna, od ponedjeljka 18. listopada do petak 22. listopada studentima će na raspolaganju biti preko 120 karijernih aktivnosti!

Pravo studenata na potporu prehrane
studentski restoran

Poštovane studentice i studenti, obavještavamo vas da pravo na potporu prehrane u akademskoj godini 2021./2022. možete početi ostvarivati od ponedjeljka, 27. rujna 2021.

Konferencija OštraŠtikla

Konferencija OštraŠtikla koju organizira AIESEC samo što nije tu. Zato otvaramo prijave kako bi nam se što više ljudi moglo pridružiti.

Poziv na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i)

Studentski zbor FER-a i ove godine u suradnji sa Studentskim zborovima FOI-ja i Pravnog fakulteta organizira radionicu PravoIT(i). Prijave su otvorene od ponedjeljka 22. veljače 2021., a planirani termin održavanja radionice je između 15. i 19. ožujka 2021. godine. Više pročitajte u nastavku.

Popis birača za izbore za Studentski zbor FOI-ja

Objavljen je popis birača za izbor predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati 23. i 24. ožujka 2021. Popis je dostupan ovdje.

Produljen rok za predaju kandidatura za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 8., 9., 10., 11. i 12. ožujka 2021. godine, u terminima od 10 do 12 sati ili preporučenom poštom do 12. ožujka 2021.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja 2021.

Na temelju Odlukerektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, u utorak i srijedu 23. i 24. ožujka 2021. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.