Uskoro Erasmus+ info dan 2017 „Saznaj više i kreni!“

Drage studentice i studenti FOI-ja, pozivamo vas na Erasmus+ informativni dan pod nazivom „Saznaj više i kreni“ koji će se održati 14. prosinca 2017. (četvrtak) s početkom u 12 sati u caffe baru Info Club (podrum zgrade FOI 1). Info dan organizira Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja s ciljem informiranja i predstavljanja mogućnosti za međunarodnu mobilnost koje studenti FOI-ja imaju, prvenstveno u okviru programa Erasmus+.

Fond za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata – natječaj za stipendiju

Fond za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata raspisao je Natječaj za dodjelu stipendija u školskoj odnosno akademskoj 2017./2018. godini.

Objavljene su rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju

Danas, u utorak, 28. studenoga 2017. godine u 11 h, objavljene su  rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju.

Priprema studenata za izradu završnog/diplomskog rada - dodatni termin

Zbog povećanog interesa studenata za Pripremu studenata za izradu završnog/diplomskog rada organizira se još jedan termin radionice: 5.12.2017. od 18 do 20 sati, dv 1, FOI1, Pavlinska 2, Varaždin. Molimo da se prijavite na sljedećem linku https://events.foi.hr/event/public/show/1219.

Otvoren natječaj za dodjelu stipendija studentima nižeg socio-ekonomskog statusa

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je 12. listopada 2017. godine Natječaj za dodjelu 10.000 državnih stipendija za akademsku 2017./2018. godinu redovitim studentima nižeg socio-ekonomskog statusa.

Raspored kolokvija u zimskom semestru ak. god. 2017./2018.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru za preddiplomski studij IPS, preddiplomski studij EP, diplomske studije informatike, diplomski studij EP i stručni studij PITUP Varaždin.

Promjena mjesta održavanja nastave u vrijeme Tjedna karijera

Zbog održavanja Tjedna karijera, u tjednu od 19. do 20. listopada 2017. godine,  doći će do promjena mjesta održavanja nastave na određenim predmetima.

Stipendija za studij na Georgia Institute of Technology - ak. god. 2018./2019.

Zaklada Naumann-Etienne dodjeljuje stipendiju za diplomski studij (Master's degree) u trajanju od jedne do dvije godine na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech) u Atlanti, SAD.

Objavljeni su preliminarni rasporedi nastave

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

Datumi upisa u više godine studija za ak. god. 2017./2018.

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomika poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.