HANFA dodijeljuje stipendije u ak. godini 2022./2023.

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga - Hanfa dodjeljuje stipendije u akademskoj godini 2022./2023. te poziva studente preddiplomskih, diplomskih i integriranih preddiplomskih i diplomskih studija ekonomije, prava, matematike i informatičkih tehnologija na prijavu putem popunjenog elektroničkog obrasca. Više detalja u nastavku.

Objava rang-lista za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti
stem stpiendije logo

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2021./2022.

stem stipendije

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 25. listopada 2021. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2021./2022.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaje za dodjelu državnih stipendija
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaj za dodjelu 10.000 državnih stipendija za akademsku godinu 2021./2022. (sukladno osiguranim sredstvima u Državnome proračunu i sredstvima osiguranim u Europskome socijalnom fondu u sklopu Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“) redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj te Natječaj za dodjelu 400 državnih stipendija za posebne skupine studenata za akademsku godinu 2021./2022. redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj

Natječaj za dodjelu stipendija stradalima od potresa u 2020.

Odlukom Senata Sveučilišta u Zagrebu, sa sjednice održane 18. svibnja 2021. objavljen je Natječaj za za dodjelu 56 neiskorištenih stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Zagrebu stradalima u potresima tijekom 2020. godine.

Objava rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

Objava rang-lista za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

STEM stipendije - provjera podataka

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 02. studenoga 2020. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021.

STEM stipendije - provjera podataka

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

Ljetna praksa na Sveučilištu u Cincinnatiju

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Cincinnatiju (University Of Cincinnati) traži studente za rad u njihovom uredu od 3. lipnja do 26. srpnja 2019. u svrhu izrade video i tiskanih materijala za njihov ured. Rok za prijavu je 1. veljače 2019. godine.