VAŽNO - Provođenje nastave na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju u razdoblju od 13. prosinca do 27. veljače 2022.
nastava covid-19

Predavanja i seminari na Fakultetu na preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijima i preddiplomskom stručnom studiju u razdoblju od 13. prosinca do 27. veljače 2022. će se izvoditi na daljinu korištenjem informacijsko komunikacijskih alata. Vježbe će se održavati kontaktno na Fakultetu osim za grupe koje su u rasporedu predviđene za održavanje na daljinu za visokorizične skupine nastavnika i studenata.

Pozvana predavanja s ciljem zaštite i brige o mentalnom zdravlju
Monika Melnjak

Poštovane kolegice kolege! Željeli bismo Vas informirati da će se u srijedu 24. 11. u 13.00 sati, četvrtak 25. 11. u 17.00 sati te u utorak, 30. 11. u 11.00 sati održati pozvano predavanje psihologinje Monike Melnjak pod nazivom „PROMJENOM AUTOMATSKIH MISLI DO REDUCIRANJA ANKSIOZNOSTI“.

Objava rang-lista za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti
stem stpiendije logo

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2021./2022.

Poziv za uključivanje studenta u projektu Artificial Intelligence in Public Relations: Educating the Next Generation of Communicators
logo udruga logo ambasada

Poziv studentima za uključivanje u projekt "Artificial Intelligence in Public Relations: Educating the Next Generation of Communicators" koji provodi Hrvatska udruga za odnose s javnošću uz potporu Veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj.

Raspored kolokvija za zimski semestar 2021./2022.
raspored sati

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru akademske godine 2021./2022. za preddiplomske i diplomske studije. Moguće su izmjene termina i načina odvijanja kolokvija s obzirom na razvoj epidemiološke situacije, stoga vas molimo da pratite web stranicu FOI-ja te informacije vaših nastavnika u sustavu za e-učenje. Zadnja izmjena rasporeda napravljena je u ponedjeljak, 17. siječnja 2022. Više informacija objavljeno je u nastavku.

STEM stipendije - provjera podataka
stem stipendije

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 25. listopada 2021. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2021./2022.

Novi Pravilnik o završnom i diplomskom radu na FOI
dokumenti na stolu

21. listopada 2021. godine Fakultetsko vijeće Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu donijelo je novi Pravilnik o završnom radu na preddiplomskim studijima i diplomskom radu na diplomskim studijima. Pravilnikom se, između ostalog, mijenjaju rokovi prijave teme završnog i diplomskog rada, a vrijedi od dana objave. Novi Pravilnik možete pročitati na navedenoj poveznici.

Održan deseti jubilarni Tjedan karijera!
tjedan karijera vizual

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, uspješno je završio deseti TJEDAN KARIJERA, koji se, u organizaciji Centra za podršku studentima i razvoj karijera, održao od 18. do 22. listopada 2021. godine.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

10. jubilarni Tjedan karijera u tijeku
TDK 2021