Sklopljen Ugovor o suradnji između FOI-ja i Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i Razvojni centar i tehnološki park Križevci jučer su u Gradu Križevcima sklopili Ugovor o suradnji. Naime, stručni studij FOI-ja Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) koji se posljednjih 12 godina provodi i u Križevcima, ove je akademske godine 2019./2020. preselio u novi moderniji prostor Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci te slijedom toga sklopio ugovor o korištenju novoopremljenog i modernog prostora Centra na adresi Franje Tuđmana 20 u Križevcima.

PITUP centar Križevci seli u moderno opremljen prostor Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci

Stručni studij Fakulteta organizacije i informatike Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) koji se, osim u Varaždinu, Sisku i Zaboku, posljednjih 12 godina provodi i u Križevcima, od iduće akademske godine 2019./2020. seli u novi moderniji prostor. Fakultet je posljednjih mjeseci razvio vrlo kvalitetnu suradnju s Razvojnim centrom i tehnološkim parkom Križevci te slijedom toga sklopio ugovor o korištenju novoopremljenog i modernog prostora Centra na adresi Franje Tuđmana 20 u Križevcima.