Održan deseti jubilarni Tjedan karijera!
tjedan karijera vizual

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, uspješno je završio deseti TJEDAN KARIJERA, koji se, u organizaciji Centra za podršku studentima i razvoj karijera, održao od 18. do 22. listopada 2021. godine.

Započinje jubilarni deseti Tjedan karijera! Roboti, jednorozi i umjetna inteligencija na FOI-ju!
tjedan karijera vizual

U ponedjeljak, 18. listopada započinje jubilarni deseti Tjedan karijera na Fakultetu organizacije i informatike! Tijekom cijelog tjedna, od ponedjeljka 18. listopada do petak 22. listopada studentima će na raspolaganju biti preko 120 karijernih aktivnosti!

Tjedan karijera 2018

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.