Produljen rok za predaju kandidatura za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 8., 9., 10., 11. i 12. ožujka 2021. godine, u terminima od 10 do 12 sati ili preporučenom poštom do 12. ožujka 2021.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja 2021.

Na temelju Odlukerektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, u utorak i srijedu 23. i 24. ožujka 2021. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

Izvanredni izbori za Studentski zbor FOI-ja

U utorak, 8. studenoga i srijedu, 9. studenoga 2016. godine održavaju se izvanredni izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.