Raspored kolokvija za zimski semestar 2022./2023.
raspored sati

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru akademske godine 2022./2023. za preddiplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.

Velik interes mladih za publikaciju FOI-ja 'Započni karijeru u pravom smjeru'

Najnovija tiskana publikacija Fakulteta organizacije i informatike "Započni karijeru u pravom smjeru" nastala u suradnji s bivšim (alumni) studentima u sklopu europskog projekta Study4Career, predstavljena je danas, 2. studenog 2022., na FOI-ju u Varaždinu. Publikacija u kojoj su autori nastojali obuhvatiti sva atraktivna zanimanja za studente FOI-ja na današnjem tržištu rada, pobudila je velik interes mladih te je današnjem predstavljanju prisustvovalo oko dvjesto učenika Elektrostrojarske škole Varaždin (MEC) te studenata i nastavnika Fakulteta. Publikacija je dostupna u CPSRK-u i na poveznici.

Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2022./2023.

U nastavku objavljujemo informacije o sveučilišnom izbornom predmetu „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“, dostupnom za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.

Promjena email adresa za studente FOI-ja

Poštovani studenti, s početkom akademske godine 2022./2023. studentske email adrese su prebačene na nove poddomene @student.foi.hr i @student.foi.unizg.hr. Više informacija u privitku.

Predmeti koji se neće izvoditi u zimskom semestru na sveučilišnim studijima FOI-ja

Na temelju broja upisanih studenata po predmetima, a sukladno važećim pravilnicima o studijima, objavljujemo predmete koji se neće izvoditi u zimskom semestru 2021./2022. ili će se izvoditi u 50%-tnom opsegu.

Objavljena prva verzija rasporeda nastave za zimski semestar ak. godine 2022./2023.

Drage studentice i studenti!

U aplikaciji FOI Nastava objavljena je prva verzija rasporeda za sljedeću akademsku godinu. Možete vidjeti raspored za odabrani studij i godinu (odaberite sve grupe i pomaknite se na datum 03. listopada 2022.). Finalni raspored bit će definiran do sredine listopada te objavljen u istoj aplikaciji.

HANFA dodijeljuje stipendije u ak. godini 2022./2023.

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga - Hanfa dodjeljuje stipendije u akademskoj godini 2022./2023. te poziva studente preddiplomskih, diplomskih i integriranih preddiplomskih i diplomskih studija ekonomije, prava, matematike i informatičkih tehnologija na prijavu putem popunjenog elektroničkog obrasca. Više detalja u nastavku.

Upis u akademsku godinu 2022./2023.

Upis u akademsku godinu 2022./2023. provodit će se od 5. do 23. rujna 2022. do 14:00 sati putem sustava FOI Upisi i Studomata. Informacije o uvjetima upisa u višu godinu i postupku upisa nalaze se na stranici za upise.

Otvorene prijave za Joint Creative Classrom (JCC) - Poziv studentima da se pridruže zajedničkim kreativnim učionicama

U sklopu projekta TEACH4EDU4 studentima Fakulteta organizacije i informatike nudi se mogućnost upisivanja predmeta na engleskom jeziku te ostvarivanje dodatnih ECTS bodova. Studenti će kroz sudjelovanje na zajedničkim kreativnim učionicama (eng. JCC) imati priliku efikasno ostvarivati ishode učenja novim metodama učenja, prisustvovati međunarodnim virtualnim timovima, iskusiti “mobilnost od kuće“, povećati svoju angažiranost te steći dodatna znanja i vještine.

Rokovi za završetak studija u akademskoj godini 2021./2022.

Studenti koji žele završiti studij u akademskoj godini 2021./2022. trebaju najkasnije do 19. rujna 2022. do 14.00 sati imati položene sve ispite te u sustavu FOI Radovi potvrđene izjave o izvornosti i predaji finalne verzije završnog / diplomskog rada (9. korak u proceduri). Rad mora biti obranjen do 30. rujna 2022.