Održan deseti jubilarni Tjedan karijera!
tjedan karijera vizual

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, uspješno je završio deseti TJEDAN KARIJERA, koji se, u organizaciji Centra za podršku studentima i razvoj karijera, održao od 18. do 22. listopada 2021. godine.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

10. jubilarni Tjedan karijera u tijeku
TDK 2021

U tijeku je FOI-jev deseti Tjedan karijera – najveće karijerno događanje za studente koje se na Fakultetu organizacije i informatike održava od 18. do 22. listopada 2021. godine

Započinje jubilarni deseti Tjedan karijera! Roboti, jednorozi i umjetna inteligencija na FOI-ju!
tjedan karijera vizual

U ponedjeljak, 18. listopada započinje jubilarni deseti Tjedan karijera na Fakultetu organizacije i informatike! Tijekom cijelog tjedna, od ponedjeljka 18. listopada do petak 22. listopada studentima će na raspolaganju biti preko 120 karijernih aktivnosti!

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja
IC4Heds logo

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova!U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE.

Nova akademska godina - 2021./2022.
najava nastava 2021

Poštovane studentice i studenti, na početku nove akademske godine 2021./2022. želimo vam puno uspjeha, a našim brucošima upućujemo dobrodošlicu na FOI.

Na Fakultetu organizacije i informatike održane svečane promocije studenata preddiplomskih i diplomskih studija iz područja informatike i ekonomije
FOI promocija 2021

Od četvrtka, 01. srpnja do subote 03. srpnja 2021. godine, u prisustvu roditelja, obitelji i prijatelja, u dvorištu Studentskog doma Varaždin održano je svečano uručenje diploma prvostupnicima i magistrima koji su svoje završne i diplomske radove obranili tijekom akademske godine 2019./2020. i 2020./2021.

Svečana promocija prvostupnika i magistara Fakulteta organizacije i informatike

Svečano uručenje diploma na promociji studenata Fakulteta organizacije i informatike održat će se u dvorištu Studentskog doma Varaždin, Ulica Julija Merlića broj 9 od 1. do 3. srpnja 2021. godine.

Održani FOI International Days 2021

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održani su Dani međunarodne suradnje – FOI International Days 2021. Iako su ovogodišnji, 13. po redu, Dani međunarodne suradnje FOI-ja, održani virtualno, ciljevi ovog dvodnevnog događanja ostali su jednaki kao i prošlih godina. To su u prvom redu umrežavanje sudionika, dijeljenje najboljih praksi i ideja, promoviranje međunarodnih i projektnih aktivnosti FOI-ja, kao i partnerskih sveučilišta i fakulteta.