Odluka vezana uz organizaciju studiranja studenata sa prebivalištem u Sisačko - moslavačkoj županiji

Poštovane studentice i studenti, dana 31. prosinca 2020. godine, na temelju zaključaka Uprave Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta donijela je odluku vezanu uz organizaciju studiranja studenata na svim studijskim smjerovima sa prebivalištem u Sisačko – moslavačkoj županiji zbog razornih potresa koji su pogodili navedeno područje.

Rok za ispunjavanje studentske ankete o percepciji izvođenja nastave

Poštovane studentice i studenti, kako bi se dobile povratne informacije vezano uz percepciju kvalitete nastave s ciljem njezinog unaprjeđenja, rok za ispunjavanje ankete je produljen do 23. prosinca 2020., do kraja dana. Više možete pročitati u vezanoj vijesti.

Za brucoše osmišljen novi e-predmet- Vodič kroz FOI

Poštovane brucošice i brucoši, kako bismo vam olakšali praćenje online nastave, FOI je ove godine pripremio e-predmet Vodič kroz FOI, koji se nalazi u sustavu za e-učenje Moodle, a kojem možete pristupiti sa svojim AAI@Edu pristupnim podacima.

Upute za organizaciju i provođenje nastave za sve studente u zimskom semestru ak. godine 2020./2021.

Poštovane studentice i studenti, obzirom na situaciju vezanu uz pandemiju koronavirusa, donosimo vam upute za organizaciju i provođenje nastave za studente na Fakultetu organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu u zimskom semestru ak. godine 2020./2021. koje možete pročitati ovdje.