Anketa za procjenu nastavnika

Od srijede 28. studenog 2018. godine započinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.

Tjedan karijera 2018

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.

Dobro došli u novu akademsku 2018./2019. godinu

Poštovane studentice i studenti FOI-ja, dobro došli u novu akademsku 2018./2019. godinu.

Srdačno Vas pozdravljamo na početku Vašeg studiranja na Fakultetu organizacije i informatike.

Objavljeni su preliminarni rasporedi nastave

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

Datumi upisa u više godine studija

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski sustavi", "Poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomike poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.

Radionica za izradu završnih i diplomskih radova

Kraj obrazovanja na visokoškolskoj ustanovi trebao bi predstavljati okosnicu svega što je student/ica naučio/la tijekom studiranja. Stoga se izrada završnog/diplomskog rada temelji na svim kompetencijama koje su razvijene i/ili unaprijeđene kroz nastavne i izvannastavne aktivnosti studenata. Uprava Fakulteta u suradnji s Povjerenstvom za izradu preporuka za izradu i mentoriranje završnih i diplomskih radova organizira radionicu za studente koja će se održati u četvrtak 28. lipnja 2018. godine s početkom u 16.00 sati, u dvorani 1 (FOI 1).

Obavijest o biračkom mjestu za izbor predstavnika u Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje obavijest o biračkom mjestu za Studentske izbore koji će se održati 11. i 12. lipnja 2018. godine.

Kandidature za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 28., 29. i 30. svibnja 2018. godine, u terminima od 12 do 14 sati.

Izvanredni izbori za Studentski zbor

U ponedjeljak, 11. lipnja 2018. godine i u utorak, 12. lipnja 2018. godine održavaju se izvanredni izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Promjena mjesta održavanja nastave - 10. i 11.5.2018.

Zbog održavanja Dana međunarodne suradnje, 10. i 11.5.2018., doći će do promjena mjesta održavanja nastave na određenim predmetima