FOI dobio priznanje za najbolji virtualni štand na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Iako virtualno, Fakultet organizacije i informatike i ove je godine sudjelovao na Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koja se održavala od 19. do 21. studenoga 2020. godine. Bila je to 25. po redu Smotra Svučilišta u Zagrebu.

9. TJEDAN KARIJERA na FOI-ju

FOI nastavlja razvijati studentske karijere! 5 dana, 36 tvrtki i 70 aktivnosti za studente na jednom od najvećih karijernih događanja za studente u Hrvatskoj

Tribina za studente - 18.veljače 2020.

U utorak, 18. veljače 2020. godine u 11.00 sati u dvorani 1 na FOI 1 bit će održana tribina za studente na kojoj će biti predstavljene izmjene pravilnika o studijima i nove odluke vezane uz ispitne rokove te kriterije i kompetencije za upis na diplomski studij. Predviđeno trajanje tribine je 1 sat.

FOI promovirao 501 prvostupnika i magistra

Svečane promocije novih sveučilišnih i stručnih prvostupnika te sveučilišnih magistara Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održane su u Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu u petak, 17. i u subotu, 18. siječnja 2020. godine.Svečane promocije novih sveučilišnih i stručnih prvostupnika te sveučilišnih magistara Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održane su u Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu u petak, 17. i u subotu, 18. siječnja 2020. godine.